Spôsoby a podmienky doručenia

Tovar, ktorý je skladom, expedujeme počas pracovných dní od  1 do 3 dní od prijatia objednávky, pri voľbe “platba vopred na účet” bude zásielka odoslaná po zaplatení faktúry. Objednávky prijaté do 12:00 budú vybavené v ten istý deň. Objednávky prijaté po 12:00 vybavíme nasledujúci deň. Objednávky prijaté počas víkendov a sviatkov budú vybavené najbližší pracovný deň. Objednávky na mieru budú vybavené od 3 – 4 týždňov.

V prípade že objednaný tovar skladom nie je, sa doba doručenia predlžuje podľa aktuálnej dostupnosti tovaru. V prípade zadania špecifickej objednávky (zákazková výroba, šitie na mieru) bude doba doručenia určená individuálne. Zákazník bude o týchto skutočnostiach vopred informovaný.

Tovar dodávame prostredníctvom prepravnej spoločnosti DPD. Faktúra a dodací list sú pribalené v zásielke.
Obvyklá doba doručenia je 24 hodín (ak je tovar skladom) a to od predania tovaru.

 

Poštovné a balné vrámci Slovenska:

Doručenie ZDARMA je pri objednávke nad 150 € pri platbe vopred na účet.

do  49,99 € pri platbe vopred (kartou / na účet) je poštovné a balné 4,20 €

od 50€ do 149,99€ pri platbe vopred (kartou / na účet) je poštovné a balné 3,50€

pri dobierke je účtované poštovné a balné 5,30 €

 

Poštovné náklady do Českej republiky od 9€

Poštovné do zahraničia sa určuje individuálne podľa dohody.

Pri objednávke zo zahraničia (s doručením tovaru mimo územia Slovenskej republiky) akceptujeme iba bankový prevod uskutočnený vopred. Pred objednávkou tovaru sa prosím informujte o cene za dopravu, pretože cena za doručenie do zahraničia častokrát prevyšuje hodnotu objednaného tovaru. Objednávky zo zahraničia posielame po dohode s kupujúcim, ktorý musí akceptovať a potvrdiť cenu za dopravu.

Ak vám zásielka nebola doručená alebo sa vyskytol problém pri jej doručovaní, obráťte sa prosím na náš zákaznícky servis na linke 0905 405 487 alebo emailom benesport@benesport.sk