POĎ PRACOVAŤ K NÁM!

Hľadáme práve teba!

Do našich radov privítame šikovné a pracovité KRAJČÍRKY a ŠIČKY. Nie je pre nás dôležitý výučný list, ale chuť a kvalita šitia.

Kto sme?

Sme malá rodinná firma zo Spiša, rozumej 16 zamestnancov, ktorá sa zaoberá šitím jedinečného outdoorového oblečenia. Náš kolektív sa skladá z 10 člennej pohodovej partie krajčírok, vývojového a grafického oddelenia o počte 3 ľudí a na koniec trojčlenné ekonomicko-obchodno-marketingové oddelenie. Spolu tvoríme jedinečný, slovenský a šikovný BENESPORT tím. O našich začiatkoch sa dočítaš aj tu.

Čo budeš u nás robiť?

Kým si zvykneš na naše stroje dáme ti šiť jednoduchšie veci, napríklad rúška. Keď sa do toho dostaneš a už sa ti bude máliť, budeš s nami šiť kolekcie – športové nohavice, mikiny, bundy a rôzne doplnky. Ako to asi vyzerá nájdeš na našom eshope www.benesport.sk . Neustále vyvíjame nové modely, čo sa týka nášho oblečenia, na ktorých sa budeš môcť podieľať aj ty.

Aký je pracovný čas?

Môžeš si vybrať ako ti to vyhovuje. Či budeš s nami začínať o 6:00 a končiť o 14:30, alebo prídeš o 7:00 a pobudneš do 15:30. Ak nemôžeš pracovať celých 8 a pol hodiny, nevadí. Môžeš prísť aj na 6, 7, alebo koľko ti vyhovuje. Ak máš chuť, my sa vieme prispôsobiť.

Kde budeš pracovať?

Naša dielňa aj podniková predajňa sa nachádzaju v malebnej obci Spišské Tomášovce, len 5 kilometrov od okresného mesta Spišská Nová Ves. Sídlime v areály družstva (ulica Slovenského raja 243), v administratívnej dvoj-poschodovej budove, kde na prízemí je náš obchod a na druhom poschodí šicia dielňa s krásnym výhľadom na Slovenský raj, alebo končiare Vysokých Tatier, veď pozri:

Niečo na motiváciu

Na začiatok ti ponúkame 623€ v hrubom, čo je minimálna mzda od 1.1.2021. Keď sa osvedčíš, samozrejme ti pridáme.

Tiež ti ponúkame príspevok na dopravu, resp. ak bývaš blízko, radi Ťa do našej prevádzky v Spišských Tomášovciach zvezieme. Prispievame aj na obedy, každý deň máš na výber 8 rôznych druhov hlavného jedla a 3 polievky, hmmm a varia naozaj výborne.

Taktiež môžeš testovať naše oblečenie na vlastnej koži a nakupovať ho za výrobné ceny pre seba a svoju rodinu.

Ak si dočítal/a našu ponuku až do konca, tak neváhaj a napíš nám email s tvojimi skúsenosťami na info@benesport.sk a nezabudni pripojiť telefonický kontakt, alebo nám proste zavolaj na toto číslo +421 905 405 487 . Ak šiješ vlastné veci, pošli nám fotku a pochváľ sa. My sa ti v čo najkratšom čase ozveme a dohodneme si osobné stretnutie. Ver mi, zavoláme naozaj každému.

 

Tešíme sa na všetky Vaše emaily a telefonáty.

Zdielať:

Môžno sa Vám bude páčiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *