48. ročník Cyklistika Okolo Tatier

Priatelia cyklisti, priaznivci okruhu Okolo Tatier,

už len par dní nám zostáva do štartu 48. ročníka, v ktorom sa môžete tešiť na viacero noviniek. Pripravená je opäť zmena trasy, ktorá povedie dedinkami Ciche, Czerwienne, Zab a turistické stredisko Gubalowka. Potom naberieme smer Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzanska a potom už známou cestou až do Ždiaru. V centre diania - v hoteli Magura - bude tradičná tanečná zábava so skvelou, živou hudbou Duo Orava, nebudú chýbať cyklistické foto-video prezentácie účastníkov a svoje putovanie po exotických krajinách na bicykli nám priblíži šéfredaktorka časopisov Cykloturistika, Velo a 53x11, Slávka Chrpová. 

     Svoje extrémne umenie na trialovom bicykli nám príde predviesť majster Slovenska a majster sveta Ján Kočiš. Pre súťaživé typy cyklistov budú pripravené rôzne súťaže v zručnosti jazdenia na bicykli, silové a rýchlostné disciplíny. Večerný táborák spojený s opekaním klobás, či slaninky v lone tatranskej prírody len umocní príjemne strávený víkend na dvoch kolesách....

No ak sa chceš tejto akcie zúčastniť, treba už len jedno: prihlásiť sa na  a to do 25.5. 2015, kedy je uzávierka prihlášok. Po tomto dátume bude tiež možné sa prihlásiť, ale už za zvýšenú cenu. 

Výbor Cykloklubu Nižná vás srdečne pozýva na 48. ročník Okolo Tatier a 12.6. 2015 sa budeme tešiť na stretnutie na štarte v Nižnej.